Ha szereted a pörgést, vonz a kaszinók örökké nyüzsgő és izgalmas világa, akkor várjuk jelentkezésedet
KRUPIÉ
munkakörbe.

Te vagy az ideális jelölt, amennyiben:

  • legalább középfokú végzettséggel rendelkezel
  • nyitott, kommunikatív személyiség vagy
  • igényes vagy munkád minőségére
  • szeretsz új dolgokat tanulni
  • alap angol nyelvismerettel rendelkezel. szakmai nyelvet megtanítjuk

Miért dolgozz velünk?

  • szakmai tanfolyamot biztosítunk, melynek során elsajátíthatod a Black Jack, Ultimate Texas Hold’em Poker és Amerikai rulett szabályait
  • stabil, biztos, kiszámítható munkahelyet kínálunk
  • fiatalos, lendületes, összetartó csapat tagja lehetsz
  • versenyképes jövedelmet, plusz bónuszt biztosítunk
  • havonta nettó 50.000 forint SZÉP kártya juttatást adunk
  • érdekes és gyakorlati órákon vehetsz részt, profi oktatókkal

Előny:

  • Angol nyelvtudás
  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, kérjük, küldd el fényképes önéletrajzodat az allas-kaszino@vegas.hu e-mail címre a pozíció megjelölésével.

Krupié