Rendszergazda

Központi irodánkba és kaszinóinkba keresünk gyakorlattal rendelkező munkatársat rendszergazdai munkakörbe.

  • Feladatok:

tűzfal (pfsense, vpn)
windows 2012 szerver, AD
sql szerver
munkaügyi és könyvelő rendszer üzemeltetés (maxoft, apollo)
nas szerverek (synology, nas4free)
gmail business és free levelezőrendszer
unifi AP
cisco switchek
helpdesk és hibajegykezelés
powershell / shell scriptelés
frissítések, mentések készítése/ellenőrzése
valamint klasszikus rendszergazdai tevékenységek ellátása (hálózat karbantartás, felhasználók támogatása win10 és office környezetben)

  • Elvárások:

Mérnök informatikusvégzettség

Angol nyelvtudás (szakmai szövegértés szintjén) szükséges

  • Előny:

alap ios hozzáértés

  • Amit nyújtani tudunk:
  • Versenyképes fizetés
  • alkalmanként otthoni munkavégzés
  • munkavégzéshez szükséges eszközök
  • fiatal, lendületes csapat

Jelentkezés: magyar nyelvű arcképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével az alábbi jelentkezési lapon vagy e-mail címen: it_allas@vegasiroda.hu

Kérjük itt csatolja önéletrajzát (kötelező, PDF vagy DOC(X), maximum 16 MB).

[recaptcha]