Központi irodánkba regisztrációval rendelkező

MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐT

keresünk teljes munkaidőben (heti 40 óra) határozatlan idejű szerződéssel, hosszútávú munkalehetőséggel.

Elvárások:

  • mérlegképes könyvelői végzettség, regisztráció,
  • több éves teljeskörű könyvelésben szerzett tapasztalat,
  • jártasság béregyeztetésben, tárgyi eszközök könyvelésében és egyeztetésében
  • precizitás,
  • önálló munkavégzésre való képesség,
  • nyitottság a fejlesztésekre (aktív résztvevőként),
  • alapfokú Excel ismeret,
  • terhelhető csapatjátékos

Feladatok:

  • a könyvelési adatok csoportosítása,
  • adatszolgáltatások készítése,
  • teljeskörű könyvelés,
  • Excel táblák összeállítása,
  • adóbevallásokhoz alaptáblák készítése,
  • összefüggések ismerete,
  • tárgyi eszközök minősítése,
  • leltározási feladatok ellátása,
  • bérfeladások összefüggéseinek ismerete,

Előny:

  • apolló könyvelési rendszer ismerete

Amit ajánlunk:

  • versenyképes fizetés,
  • kiváló munkakörülmények.

Amennyiben szeretne egy jó csapat tagjaként velünk dolgozni, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a sznoemi@vegasiroda.hu e-mail címre.

Kérjük itt csatolja önéletrajzát (kötelező, PDF vagy DOC(X), maximum 16 MB).